شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام دوستان

mp3 player شوکر

قلمدون

+ [وبلاگ] خاطرات 17 سال کار خبري در يک قاب عکس! با خود فکر مي کنم ، نگاه به گذشته و بررسي روند تغيير و تحولات کاري ام بسيار طولاني است اما نه! از کلام که بگذريم عکس خود زباني گويا تر دارد . ديشب کمدي که آن را « گنجينه خاطرات» مي خوانم باز کردم و گذرزمان را بر لوازم کار خبرنگاري گويا تر از هر کلامي ديدم.عکسي که در ذيل اين متن قرار دادم ، نشان از مدرن شدن ابزار کار خبري است
طنين آرامش
ديروز 6:56 صبح
قلمدون
نمي دانم با وجود انواع لب تاب ها، ويس ها، گوشي هاي هوشمند و تبلت ها هنوز مي شود به خبرنگاران گفت « قلم تان پايدار »
قلمدون
فارغ از هر عنوان تقويمي بگويم تا رويدادي براي اطلاع رساني و اگاهي بخشي است ، هر روز ، روز خبرنگار است و اين روز و همه روز بر شما مبارک.. دوستان خسته نباشيد.
بعدی همه 14 نظر قبلی
قلمدون
{a h=khaanedekhamoosh}حسرت فهم درست{/a} برقرار باشيد
طنين آرامش
سلام و عرض تبريک و خدا قوت به شما همبلاگي بزرگوار و فرهيخته

قلمدون

قلمدون
رهبر انقلاب اسلامي با انتخاب اسم « حمايت از کالاي ايراني» اينبار ملت را مدنظر قرار داده اند، ملتي که در شعارهاي خود متذکرند که « واي اگر خامنه اي حکم جهادم دهد» وايشان حکم جهاد اقتصادي را در راستاي رسيدن به اقتصاد مقاومتي از سال با 1390 با نام گذاري آن سال به اسم « جهاد اقتصادي» صادر کرده بودند .
قلمدون
و امسال در جبهه حمايت از کالاي ايراني که همان تغيير الگوي مصرف به سمت خريد از توليدات داخلي است در صدد هستند تا در کمترين نتيجه بخشي يک ساله همين تعداد از کارگاه ها و کارخانه جات و ... ايراني را که کارگران هموطن ما که به نوعي پدران و برادران و همسران مان هستند در آن ها مشغول به کارند حفظ و تقويت کنند.

قلمدون

قلمدون
از جلسه ديروز شوراي شهر تهران براي رد استعفاي نجفي فقط مي توان نتيجه گرفت که جنگ زرگي براي انحراف افکار عمومي از عملکرد ناموفق شهرداري و خريدن وجهه بود! چيزي که شايد خودي را گول بزند اما مردم را نه!
قلمدون
و مهم ترين بخش آن افتاد نشان دادن قدرت درون گروهي برخي از اصلاح طلبان به برخي ديگر از جناح خودي بود که اصرار و فشار بر رفتن نجفي داشتند! چيزي که در ظاهر مي خواستند به عوامل بيرون جناحي مربوط کنند!
خدا قوت سرکار خانم توکلي عزيز
قلمدون
{a h=taninearamesh}طنين آرامش{/a} @};-

قلمدون

+ کاش باران ببارد!.... اي کاش دير نکند هر روز صبح رأس ي ساعت از خانه خارج مي شوم . تا انتهاي خيابان راهي طولاني در پيش ندارم و دقايقي بعد در صفي که دوستانم در راه چشم انتظاري سرويس بسته اند مي ايستم. اين کار هر روز من کارمند است. وقتي از خانه خارج مي شوم با دعاي خير مادرم و فاتحه اي براي پدر که اميدم به دعاهاي آسماني اوست؛ چشمم به باغچه اي کوچک اما پاييز زده دردل بهار مي افتد!
قلمدون
باغچه اي کوچک که به دست فراموشي سپرده شده است؛ هر روز دلم برايش مي سوزد و هر روز با خود مي گويم : اي کاش چند شاخه گل هميشه بهار براي اين باغچه کوچک بخرم و باغباني ام را به رخ همسايه هاي بي فکر بکشم! اين هم انتهاي دل سوزي هر روزه من که تازه فکر مي کنم از ديگران بيشتر به طبيعت پيرامونم اهميت مي دهم!
قلمدون
22 روز از اين ميزان دلنگراني ام براي باغچه در فصل بهار مي گذشت که امروز چشمم به مهماني ناخوانده روشن شد. گل کوچکي که نمي دانم بذرش از کي در دل خاک پنهان شده بود هر چند دير هنگام اما با طراوت و زيبا سر از دل خشک خاک باغچه بيرون آورده بود! از امروز اين گل زيبا به همسايه ها سلام خواهد کرد و من باز به سبک روزهاي گذشته فقط مي انديشم همسايه هاي که به فکر نيستند بايد آبياري اش کنم تا خشک نشو.
همه 6 نظر
هايدي
چه گل خوشگل و خوشرنگي=)
درود بر شما. بسيار زيبا

قلمدون

قلمدون
بيش از 25 ميليون کاربر تلفن هوشمند در ايران که اغلب آنها از کاربران شبکه هاي پيام رسان موبايلي اند مدتي است با خبري مبني بر فيلترينگ شدن تلگرام و جايگزين شدن يک پيام رسان داخلي رو به روهستند.
قلمدون
چيزي که تا امروز در حد حرف باقي مانده است؛ اين خبرهاي ضد و نقيض در کنارعدم حمايت دولتي وحمايت اجتماعي نه تنها باعث تضعيف بيشتر پيام رسان هاي داخلي مي شود بلکه باعث ترغيب بيشتر مردم به سمت جايگزين کردن احتمالي پيام رساني خارجي به غير از تلگرام مي شود.
درود سرکار خانوم غلامي . خير مقدم :)
قلمدون
{a h=taninearamesh}طنين آرامش{/a} @};-

قلمدون

*هما*
سلام منيره عزيزم.. :)خوبي گلم؟ خوش برگشتي نازنينم .. @};-
قلمدون
سلام هما جان ، عزيزم .. ممنونم . @};-
همه 5 نظر
*هما*
{a h=qalamdoon}قلمدون{/a} فدات عزيز دلم.. @};- چقدر از ديدنت خوشحال و آروم شدم.. :) دورت بگردم بيا ديگه گلم.. @};-

قلمدون

+ اهالي محترم پارسي سلام در روزهايي که غم از دست دادن ، پدرم دلم را سخت آزده کرده بود، پيام هاي تسليت شما عزيزان تسکين دهنده قلب داغدارم شدو هست. مشغله کاري و کم حوصلگي ناشي از فقدان پدرم، طوري رقم زده که کمتر مي توانم به پارسي سري بزنم اما اگر سعادت کم رنگ است ، ارادتم همچنان به شما عزيزان باقي است . ان شاء الله بتوانم و آنقدر قابل باشم که اين همه لطف شما را در شادي هايتان جبران کنم.
قلمدون
خداوند شما و عزيزان تان را در پناه مهرباني هايش حفظ و سلامت بدارد و درجات رفتگان تان را متعالي فرمايد.
DARYAEI
سلام خدا رحمتشون کنه و به شما هم صبر بده...
بعدی همه 18 نظر قبلی
سلام سرکار خانم غلامي . خير مقدم . تسليت دوباره منو بپذيريد . خدا به شما و خانواده محترمتان صبر عنايت کنه ، ما رو در اندوه خود شريک بدونيد
آدمي هرچه توانگر باشد آخرين منزل هستي اين است.خداوند برپدرتان رحمت وآن مرحوم مغفوررا موردغفران قراردهد.

قلمدون

خوندم ... به نظرم حرف منطقي اي بود
با سلام، بخشهاي از اين سريال گرد و غبار از چهره مدافعان حرم زدود، اما تحليل درست شما گوياي اين است که بخشهاي از آن، مبلغ فرهنگ ليبراليسم غرب است.
قلمدون
تأسف برانگيز ترين بخش بازتاب آرايش ها و جراحي هاي زيبايي زنان ايراين آن زماني رقم مي خورد است که شو من هاي اروپايي اوضاع فرهنگي و اجتماعي ما را با ادبياتي لنپني در برنامه هاي خود به تمسخر مي گيرند! از آريش هاي غليظ و بيني هاي جراحي شده و انگيزه هاي دختران ايراني براي متفاوت بودن، بگويند و افرادي را بخندانند که دولت هاي شان عملان فساد و تباهي ملل بزرگ هستند.
قلمدون
اينکه کشور ما به عنوان يک کشور اسلامي با قدمتي چندين هزارساله به جاي اينکه الگوساز و ارائه دهنده مدل هاي جهاني به ويژه در جهان اسلام باشد، به يک بازار مصرف لوازم آرايشي و لباس هاي توليدات شرکت هاي خارجي شده است، جاي تأمل و تفکر دارد. اينکه ما نتوانسته ايم معنا و مفهوم زيبايي و زيبا بودن را با توجه به فرهنگ و آداب و رسوم خود در سطح جامعه نهادينه کنيم
برچسب هاي ننگين تر را بايد جلو و عقب برخي از مسئولين بي غيرت و حتي بي عفت چسباند و در خيابانها به نمايش گذاشت تا ننگ بي عاري و بي آبرويي را بچشند يعني چه ؟؟؟؟ که نمي فهمند و باز رعايت نمي کنند

قلمدون

+ امسال روز تاسوعا جمعه است خيلي زيباست روز امام زمانه *شد جمعه و روز نهم و يار نيامد از غصه دلم خون شد دلدار نيامد ياد نهم ماه محرم بنويسيد اي اهل حرم مير و علمدار نيامد?*
سلام عليکم و تسليت به مناسبت ايام محرم الحرام/ عزاداريتان قبول إن شاءالله/لطفا براي معرفي صحيح عاشورا حداقل يک پست در وبلاگتان با عنوان day of ashura2015 بگذاريد و تصويري که براي مطلبتان آپلود ميکنيد حتما با عنوانday of ashura-shia muslimباشد؛الان اين عناوين بيشترين جستجو را درگوگل دارد. باشد که با اين کار ن.کريمان را براي امام حسين عليه السلام بيشتر انجام دهيم.محتواي مطلبتان هم حتما انگليسي باشد
ميتوانيد از مطالب کوتاهي که به صورت سوال و جواب در وبلاگ بنده قرار دارد استفاده کنيد. اگر نشد اعلام بفرماييد تا به ايميلتان ارسال شود/حداقل يک مطلب را در وبلاگتان بگذاريد./باتشکر

قلمدون

قلمدون
بانوي دشت روياي عزيزم @};- @};- هزاران شاخه گل تقديم مهرباني هات
*هما*
{a h=qalamdoon}قلمدون{/a} ممنونم منيره عزيزم:) @};- :) @};- @};-

قلمدون

+ اواخر شهريور ماه بود که نوشتن يک داستان روايي از خاطرات رزمنده بسيجي ، جانباز "حميدرحيمان" را آغاز کردم. داستان شهادت 5 سيد نوجوان از لشکر 10سيدالشهدا که در راه رفتن به منطقه عملياتي يکم مرداد سال 1367 در 65 کيلومتري جاده اهواز به خرمشهر در محاصره قرار گرفتند و با اثابت گلوله مسقتيم تانک به کاميونشان که در آن 28 رزمنده نشسته بودند ، اربا اربا شدند..

قلمدون
در اين حادثه فقط اين 5 شهيد سيد به شهادت رسيدند حتي کاميون سالم ماند! حالا شما يادمان اين عزيزان را در سه راه کوشک در سفر راهيان نور با عنوان « يادمان خمسه سادات کوثر» به نيابت از قبور پاکشان در تهران زيارت مي کنيد.
قلمدون
احتمال خيلي زياد اسم کتاب را خواهم گذاشت « 5 تن ديگر »
همه 6 نظر
دست مريزاد @};-خوش آمديد خواهر @};-
قلمدون
ممنون از همه دوستان خوبم
درب کنسرو بازکن برقی
علي - قلي نياثاني
0 امتیاز
0 برگزیده
6 دوست
محفلهای عمومی يا خصوصی جهت فعاليت متمرکز روی موضوعی خاص.
گروه های عضو
علي - قلي نياثاني عضو گروهی نیست
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله ارديبهشت ماه
vertical_align_top