پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  مشاوره درست،
ه راستي دليل گسترش اين عارضه چيست؟ متاسفانه دشمنان ايران اسلامي با بهره گيري از ظرفيت هاي رسانه‌اي خود از جمله فضاي مجازي و شبکه هاي ماهواره اي من و تو و GEM TV اقدام به ترويج اين بيماري اخلاقي و فرهنگي در سطح جامعه ما کرده اند.
  فتنه گري تازه فائزه هاشمي
آنچه که به فائزه هاشمي اينگونه اجازه مي دهد بر شخصيت بزرگ از جهان تشيع، مرجع عالي قدر و ولي فقيه، گستاخي کند، تربيت غيرديني و نگاه کينه توزانه اش به مباني انقلاب اسلامي و بنيانگذارش است که اگر آيت الله مي توانست و مي خواست مقابل اينگونه اقدامات دخترش را بگيرد امروز شاهد اين گونه لجن پراکني هاي او نبوديم.
  آغاز سير معنادار کاهش جمعيت،
با توجه به اينکه سير کاهشي تولدها زودتر از پيش‌بيني‌هاي جمعيت شناسان در ايران آغاز شده، کاهش نرخ جمعيت را با شيب‌ تندتري آغاز کرده‌ايم، يعني سرعت کاهش تعداد تولدها فراتر از تصور کارشناسان و سياست گزاران جمعيت کشور بود
  بهار سجده‌هاي ناب
آسمان در شام ميلاد تو نوري تازه يافت/قدسيان را محفل ادراک، شـوري تازه يافت/غرق نور معنويّت در سرابُستان وحي/همره جبريل ، پيغمبر حضوري تازه يافت/دست افشان عيسي مـريم که جاني نو گرفت/پايکوبان مـــوسي عمـران که طـوري تازه يافت/در شبستان به نور عشق آذين حسين(ع)/آسمان دين ز ميلاد تو هوري تازه يافت.
  مصباح الهدي
اي آسمان با چشم دل فضل و كرامت را ببين/ آمد حسين ابن علي(ع) شوق شهادت را ببين/ از مقدم او با صفا باغ ولايت را ببين/ در چهره ي شير خدا شوق و رضايت را ببين/در عرش از ميلاد او شادي فراوان گشته است/ بيت اميرالمومنين(ع) همچون گلستان گشته است/ذكر ملائك يك به يك آيات قران گشته است.
برگزيدگان مجله در ارديبهشت 1398
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003